Rejestracja Szukaj FAQ Zaloguj  
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  format do druku Steel Action model HM
Steel Action model HM
Robert Głowacki
Odpowiedz z cytatem
Czy któryś z kolegów może podzielić się uwagami (doświadczeniem) na temat sztucera Steel Action w kalibrze .300WM ?
Przeznaczenie -oczywiście polowanie, a także celny strzał do tarczy, sylwetki lisa ;-), na odległość do 400m.
Prawdopodobnie pojawiły się jakieś artykuły w prasie niemieckiej, może ktoś je przeczytał.
https://www.steel-action.de
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Robert GłowackiWyślij prywatną wiadomośćTelefony
alta32
Odpowiedz z cytatem
Po tym jak kolega nadal ten temat poczytalem troche ,naprawde dobra konstrukcja ciekawe rozwiazania ,materialy wysokiej klasy.duzo wariantow kalibrowych dlugosci luf odpowiadajace nowym trendom w strzelectwie i lowiectwie cena jak dla mnie za tej klasy sprzent ok jakes 2500 euro jedyne czego sie nie moglem doszukac to np .w wybranym przez kolege kalibrze nie wiem jakie jest gwintowanie lufy a to przeciez bardzo wazne ,ale to pewnie kwestja dopytania u producenta.Super bron.
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty alta32Wyślij prywatną wiadomość
Robert Głowacki
Odpowiedz z cytatem
1:10
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Robert GłowackiWyślij prywatną wiadomośćTelefony
alta32
Odpowiedz z cytatem
Takie gwintowanie daje duze mozliwosci w lowie i strzelectwie dostep do duzej gamy pociskow az po 225 grs takie ja naprzyklad uzywam w moim Steyr 004 300 WM z dobrym skutkiem.
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty alta32Wyślij prywatną wiadomość
Robert Głowacki
Odpowiedz z cytatem
Dzięki Alta. Rzeczywiście, lufa semi Lothara Walthera o dł. 61 cm z tym skokiem gwintu daje spore możliwości.
Miałem nadzieję, że ktoś popatrzył uważnie na system i podzieli się uwagami. Wygląda dobrze, ale czy może być niezawodny?
Steel Action model HM