Rejestracja Szukaj FAQ Zaloguj  
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  format do druku Baza Elaboracji: ReLoadData.pl
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
stah
Odpowiedz z cytatem
kahles napisał:
Temat troche podupadł wiec odświeżę...

Proponuje dodać jeszcze 2 kolumny V0 z QuickLoad i V0 rzeczywiste z chrono

Temat może i podupadł ale serwis działa i cały czas jest na nim ruch (+-150 wyszukań/dziennie)

a V0 QL i chrono już jest. Dostępne gdy dodatemy test elaboracji. Widać m.in. na przykładach w zakładce "co nowego" / "Ostatnio dodane testy" lub po kliknięciu w lupkę w kolumnie "Komentarze/Testy".

Odpowiedz z cytatem
Świetnie
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty kahlesWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
stah
Odpowiedz z cytatem
Zbliża się po mału kolejny czas opłat za infrastrukturę.
Jeśli ktoś chce / może wesprzeć projekt to uruchomiłem zrzutkę.

https://zrzutka.pl/3zzzva

Ostatnio zmieniony przez stah dnia Niedziela, 26 Maj 2019, 09:16, w całości zmieniany 1 raz

Odpowiedz z cytatem
Mamy chwilową przerwę.

Stary serwer odmówił współpracy. Kopie zapasowe na szczęście mam z wczoraj, więc strat nie będzie. Jednak opłaca się robić backupy. ;)

Postaram się najszybciej jak to możliwe podnieść serwis. No cóż, pierwsza poważna awaria po 20 miesiącach działania.
---

EDIT: Serwis przywrócony. Trochę za pomocą sznurówek i plasteliny ale działa.

Odpowiedz z cytatem
... no i minęły 2 lata jak serwis działa.

z okazji 2 rocznicy - dziękuję wszystkim za wkład.... ponad 800 użytkowników, ponad 400 przepisów, 3000 wyszukań /mc. Smile

stah

Odpowiedz z cytatem
Witam.
Pomysł fajny, wykonanie też niczego sobie ale te warunki o dostępności elementów z polskiego rynku trochę nie bardzo. Mam parę naprawdę dopracowanych ładunków ale niestety nie mogę ich wprowadzić bo nie ma takiego pocisku do wyboru i dooopa.

Jeżeli miałbym dodać coś od siebie w celu większej przejrzystości to powiem że można by było w poszczególnych przedziałach no 0.308 założyć wątki typowo poukładane w kalibrach bo nie ukrywam że żeby coś znaleźć w danym kalibrze trzeba przewinąć kilka stron i otworzyć kilka wątków by trafić no na ładunki dla 30-06 Spr.

Nie wiem być może nie umiem się poprawnie posługiwać szukając kalibru ale jeśli to co napisałem zauważyła tez większość koleżanek i kolegów to może warto to poprawić co zwiększy szybkość wyszukiwania naważek dla danego kalibru i pocisku.
Pozdrawiam.

Odpowiedz z cytatem
Przecież jest filtr. Klikasz na Elaboracja i wybierasz 30-06 - aktualnie 10 pozycji
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Arek_78Wyślij prywatną wiadomość
andy7
Odpowiedz z cytatem
Chcialem sie zarejestrowac ale wymagana jest 8 - mio znakowa, a wszedzie mam krotsza.

Nie bede zapisywal kazdego loginu a z wyjetkiem zapomne predzej czy pozniej

siory
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty andy7Wyślij prywatną wiadomość
stah
Odpowiedz z cytatem
daras6022 napisał:
Witam.
Pomysł fajny, wykonanie też niczego sobie ale te warunki o dostępności elementów z polskiego rynku trochę nie bardzo. Mam parę naprawdę dopracowanych ładunków ale niestety nie mogę ich wprowadzić bo nie ma takiego pocisku do wyboru i dooopa.

Szanowny Kolego,

komponenty tak jak i elaboracje można dodawać. Po prostu dodaj nowy pocisk. Przycisk 'Nowy Pocisk'

Ostatnio zmieniony przez stah dnia Piątek, 08 Listopad 2019, 00:28, w całości zmieniany 3 razy

Odpowiedz z cytatem
andy7 napisał:
Chcialem sie zarejestrowac ale wymagana jest 8 - mio znakowa, a wszedzie mam krotsza.

Nie bede zapisywal kazdego loginu a z wyjetkiem zapomne predzej czy pozniej

siory

Przyznam, że to dosyć "ekstrawagancki" powód. Ale brawo za otwartość. Zatem rozwiązanie:

wprowadź Swoje hasło dwukrotnie.... np. Pupa -> PupaPupa ;)

a jak zapomnisz.... to jest mechanizm zmiany hasła (jeśli podasz poprawny e-mail)

Ostatnio zmieniony przez stah dnia Piątek, 08 Listopad 2019, 00:55, w całości zmieniany 1 raz

Odpowiedz z cytatem
Arek_78 napisał:
Przecież jest filtr. Klikasz na Elaboracja i wybierasz 30-06 - aktualnie 10 pozycji

Dziękuję. Smile Wiem, że strony startowej, gdzie jest to opisane - nikt nie czyta....