Rejestracja Szukaj FAQ Zaloguj  
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  format do druku Odprawa celna luneta i pociski
Odprawa celna luneta i pociski
piotrjub
Odpowiedz z cytatem
Dostałem przesyłkę z USA.
Wysyłka przez firmę DOMO - czasowo tragedia. Leżała u nich chyba z 1,5 miesiąca.
Teraz pobrali kaucje i wysłali zaplombowaną przesyłkę na mój adres.
Musze zgłosić się z nią do UC i zrobić odprawę.
Czy zna ktoś pod co kwalifikuje się luneta celownicza i pociski ?
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty piotrjubWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraGaduGaduSkype
davson
Odpowiedz z cytatem
To sprawa celnika jak do tego podejdzie. Najlepiej zadzwoń to innego urzędu celnego i zapytaj. Albo znajdź w necie taryfikator i wyszukaj. Sprawa nieciekawa.
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty davsonWyślij prywatną wiadomośćSkype
sowland
Odpowiedz z cytatem
Tydzień temu odebrałem przesyłkę z USA . 3 kartony łusek Lapua do 308 . Opłaty w wysokości 228 zł. Wiecej nic nie kupuje za wodą bo ostatnio wszystko trafia na UC.

Odpowiedz z cytatem
Jak kupowane nowe w sklepie i wysyłane przez sklep wraz z fakturą to trudno aby nie było clone.
Wojtek
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Cyrograf15Wyślij prywatną wiadomość
jarzebski
Odpowiedz z cytatem
ja w zeszłym tygodniu dostałem prasę forstera ponad 7 kg właśnie domą w 7 dni pod same drzwi bez cła Vatu.... za 45$.
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty jarzebskiWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
jarzebski
Odpowiedz z cytatem
ale doma tak ma,

jak zobaczą cokolwiek związane z bronią czy amunicją zaraz wpadają w panikę,

mi kiedyś znajomy wysłał część do kosiarki zapakowane w pudełko na którym był wydrukowany nabój karabinowy nie chcieli wydać paczki i rozważali oddanie sprawy na policje,

na szczęście byłem z nimi w kontakcie telefonicznym i w końcu udało mi się ich przekonać, paczkę wydali doliczyli cło i wat chyba 170 zł,
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty jarzebskiWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Odprawa celna luneta i pociski